The Vampire Diaries

Prožijte románek s romantickým filmem, ale nepřežeňte to

Obsahem každého romantického filmu je láska. Magická, kouzelná a strhující láska, kterou člověk touží zažít.  Věděli jste však, že zamilované filmy jsou podle řady vědců škodlivé? Škodlivost spočívá ve vytvoření falešného dojmu reality a nemožnosti naplnit snové představy, proto se to s nimi nesmí přehánět.  Ale jeden či dva románky měsíčně snad neuškodí nikomu. :) Zahrát si můžete i GoodGame Empire, anebo také Big Farm.

Romantické filmy bývají zařazeny do různých filmových žánrů, takže existují romantické komedie, pro které je charakteristický happyend, ale výjimkou není ani romantické drama. Filmy o lásce bývají oblíbené zejména u žen. Muži se na zamilované filmy často dívají s obdobným nadšením jako ženy na fotbal, ale pro utužení vztahu dokáží zvládnout i sérii romantických slaďáren.

Potrapte své protějšky těmi nejlepšími romantickými filmy.

Romantické filmy, které si zamilujete

Přinášíme 7 tipů na nejlepší romantické filmy, které si zamilovalo mnoho diváků. V tipech najdete jak romantické komedie, tak i romantická dramata.

 1. Láska nebeská

Jeden z nejromantičtějších filmů všech dob, který se skládá ze spousty krásných milostných historek, ve kterých se najde úplně každý.

 1. Amélie z Montmartru

Romantická komedie o zvláštní dívce jménem Amélie, jejímž cílem je zlepšování a napravování okolního světa. Jednoho dne objeví ve svém bytě ukrytý „poklad“ uložený ve staré krabici. Krabice obsahuje památky na dětství, a tak se rozhodne vrátit tento poklad jeho majiteli. Povede se jí to?

 1. Zápisník jedné lásky

Film, ve kterém je vyprávěn příběh muže Noaha o jediné lásce jeho života. Jejich lásku však vzápětí rozdělila 2. světová válka a také rodiče dívky. Ve filmu se přenášíme do minulosti, abychom pohlédli do života dvou mladých lidí, Allie a Noaha. Allie po válce bude stát před rozhodnutím, zda poslechne své srdce nebo rozum. A jak se nakonec rozhodne?

 1. Věčně mladá

Romantické drama o věčném mládí Adaline, která nestárne od doby, co havarovala se svým automobilem. Věčné mládí však nepřináší jen radost, ale i bolest, když je nucena sledovat, jak stárne její dcera. Navíc dlouhodobá láska je v podstatě nemožná. Osud jí však přichystá velké překvapení. A víte jaké?

 1. Teď a tady

Příběh sedmnáctileté Tessy, která je rozhodnuta užít si každý moment svého života, jelikož ji byla diagnostikována smrtelná nemoc. Na seznamu věcí, které musí zažít, nechybí ani drogy či ztráta panenství. Na seznamu však chyběla láska souseda Adama, jak si s ní poradí?

 1. Lásky čas

Romantický film o nesmělém Timovi, který nemá žádnou holku. Otec mu však prozradí rodové tajemství, díky kterému tak může cestovat do minulosti. Najde díky tomu lásku svých snů?

 1. Teorie všeho

Strhující a dojemný příběh o Stephenu Hawkingovi, který má našlápnuto ke skvělé budoucnosti, ale jeho život ovlivní nemilosrdný pád a následná drsná diagnóza. Stephen a Jane, která se stane jeho ženou, se však vzepřou krutému osudu. Jane, však podporuje svého manžela až za hranici sebeobětování. Jak tato láska dopadne?

Oblíbené klasiky

Zde je ještě k dispozici 7 tipů na ty nejromantičtější filmy, které lze zařadit mezi klasiku a neomrzí žádnou romantickou duši.

 1. Pýcha a předsudek
 2. Titanik
 3. Snídaně u Tiffanyho
 4. Pretty Woman
 5. Hříšný tanec
 6. Pokání
 7. Duch

A navíc ještě několik dalších tipů pro romantické duše

Pokud jste všechny uvedené filmy o lásce viděli, tak zde ještě přinášíme další hezké filmy: Velký Gatsby, Hostitel, Netvor, Hvězdy nám nepřály, Neopouštěj mě, Dlouhá cesta, Jeden den, Don Jon či Láska a jiné závislosti.

Podívejte se na romantické filmy online na našem webu, kde najdete i filmové novinky tohoto žánru.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 30 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Exit mobile version